Biļetes

Šogad konkursa faniem un dalībnieku atbalstītājiem ir iespēja šovu vērot klātienē Rīgas Kinostudijā. Biļetes uz konkursa tiešraidēm iespējams iegādāties www.eKase.lv, biļešu cenas fanu zonā (stāvvietās) ir 5 eiro, bet sēdvietās zālē un sēdvietās tribīnēs 10 eiro. Pirmajā atlase raidījumā 3.februārī uz skatuves kāps gan pieredzējušas zvaigznes, gan pagaidām vēl nezināmi mākslinieki. Kuri ir favorīti – jau pazīstamie vai nezināmie – tā vienmēr ir lielākā šova „Supernova” intriga.

Pirmajā pusfinālā startēs akadēmiski izglītotākā konkursa dalībniece Katrīna Gupalo and The Black Birds, nabagu mūzikas žanra pārstāvji Rahu the Fool, DVINES, Agnesse jeb Agnese Stengrevics, kuras darbošanās mūzikā pamudinājusi uz skatuves atgriezties arī viņas tēvu, slaveno komponistu Helviju Stengrēvicu, pirmajā raidījumā startēs arī grupa, kura pirmo reizi konkursa vēsturē iesniegusi dziesmu bez piedziedājuma – Sudden Lights, otro gadu pēc kārtas savu veiksmi konkursā izmēģinās arī Edgars Kreilis, pirmo tiešraidi noslēgs pieredzes bagātākā konkursa dalībniece Liene Greifāne, kura piedalījusies teju visos Latvijas televīzijas šovos un jau reizi Latviju pārstāvējusi lielajā Eirovīzijā grupas „Pirates of the Sea” sastāvā. Pirmajā tiešraidē kā viesi arī īpašiem pirmatskaņojumiem uzstāsies Aija Andrējeva un Dons, pārsteigumu sagatavojuši arī iepriekšējo konkursa Supernova sezonu uzvarētāji Aminata, Justs un Agnese Rakovska.

Otrajā pusfinālā 10.februārī piedalīsies meiteņu grupa „Hypnotic”, izskanēs arī vienīgā konkursa dziesma latviešu valodā, to izpildīs rudmatainā čelliste MADARA, ceturto reizi uz konkursa Supernova skatuves kāps Markus Riva, otrajā pusfinālā startēs arī grupa „In My Head”, tās soliste Evija Smagare jau reiz devusies iespaidīgā koncerttūrē kopā ar grupu Prāta vētra, tiesa tas bija pirms daudziem gadiem. Ar smeldzīgu un sāpīgu stāstu uzstāsies Ritvars Vulis, kuram šī būs pirmā lielā parādīšanās publikas priekšā, tāpat otrajā pusfinālā piedalīsies jaunā dziedātāja Monta, un vēl vieni pieredzējuši mākslinieki – vienīgā Latvijas regeja apvienība RIGA Reggae. Otrā pusfināla īpašie viesi būs Māra Upmane – Holšteine un DJ Rudd ar jaunas dziesmas pirmatskaņojumu, ar pārsteigumu uzstāsies arī grupa Musiqq.

17.februārī notiks pēdējais pusfināls un to atklās Jenny May ar vienīgo konkursa dziesmu spāņu valodā, Ed Rallidae ar Aminatas sarakstītu dziesmu, viena no skandalozākajām konkursa dalībniecēm Katrīne Lukins, romantiskais Lauris Valters, šarmantā MIONIA, grupa „Kris & Oz”, tiešraidi noslēgs Laura Rizzotto.

Fināls notiks 24.februārī, kad uzzināsim, kurš iegūs galveno balvu – iespēju Latviju pārstāvēt starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Portugālē.