Seko mums

Līdz finālam

  • 0dienas
  • 0stundas
  • 0minūtes
  • 0sekundes

Svētdien uzzināsim LTV konkursa "Supernova 2017" otro pusfināla četrinieku

Svētdien, 12. februārī LTV1 ēterā plkst. 21:25 norisināsies konkursa “Supernova 2017” otrā atlases tiešraide, kuras laikā noskaidrosim, kuri izpildītāji pievienosies Laurim Valteram, Lindai Leen, grupai “Franco Franco” un Mikam Dukuram konkursa pusfinālā!


Otrajā atlases tiešraidē startēs Katrine Lukins, UP, Laura Lo pied. Chris Oak, Santa Daņeļeviča, The Ludvig, Miks Galvanovskis, Toms Kalderauskis, Markus Riva, „Triana Park”, „My Radiant You”, „The HiQ”.

Pirmo "Supernova 2017" atlases tiešraidi 5. februārī noskatījās 121 063 skatītāju un tā bija populārākā svētdienas vakara pārraide Latvijā. Internetā raidījuma tiešraidi, kas redzama HD kvalitātē un kurā reklāmas paužu laikā skatītājus izklaidē slavenais Rīgas Bebrs, vēroja 12 764 cilvēku. "Supernova 2017" pop-up kanālu laika periodā no 13.janvāra skatījušies 16 004 skatītāju, no kuriem aptuveni 10 082 ir Latvijas iedzīvotāji. "Supernova 2017" pop-up kanāls projekta mājas lapā ir vietne, kurā var redzēt visu trīs sezonu raidījumus, dalībnieku uzstāšanās, video klipus un aizkulišu raidījumus. Pop-up kanāla saturs tiek papildināts ar jauniem materiāliem.

Kā zināms, skatītāju balsojums, kurš notiks uzreiz pēc visu priekšnesumu izskaņas un ilgs tikai 10 minūtes, noteiks divus dalībniekus, kam dos iespēju turpināt konkursu, savukārt otrus divus kandidātus izvēlēsies žūrija. Skatītāju balsojuma vērtējumā tiek ņemti vērā arī straumēšanas servisa Spotify kopējie dziesmas atskaņošanas dati. Žūriju svētdien pārstāvēs Guntars Račs, Kaspars Roga, DJ Rudd un Intars Busulis.

Vēl ir palicis neliels skaits biļešu uz svētdienas “Supernova 2017” tiešraidi. Tās par 10 eiro iespējams iegādāties www.ekase.lv. Biļetes uz konkursa pusfinālu 19. februārī un finālu 26. februārī varēs iegādāties attiecīgā raidījuma norises nedēļā.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

Sanita Freimane
Superīgi,priecājos no sirds par Triānas parks!
Solveiga Dreimane
Trauce tumsaa skatuve - dalibnieku sejas ena
Sarmīte [email protected]
Balsojam par 3 numuru šovakar! Viņš ir super!