Arī šogad vietnē “LSM.LV” būs skatāma konkursa “Supernova” fināla alternatīvā tiešraide ar grupu “Transleiteris”

Šo svētdien, 28. februārī no pulksten 21.00 Latvijas Sabiedrisko Mediju vietnē lsm.lv būs skatāms LTV autoru un izpildītāju konkursa “Supernova 2016” fināla iesildošais raidījums un fināla alternatīvā tiešraide. To vadīs grupa "Transleiteris" – konkursa pirmās sezonas fināla tiešraides komentētāji.

Iesildošā raidījuma tiešraide sāksies plkst.21.00, un tās laikā plānotas sarunas ar šova vadītājiem,  žūrijas pārstāvjiem, finālistiem. "Supernova 2016" fināla laikā, pēc plkst. 21.25, "Transleiteris" tiešraidē komentēs ekrānā redzamo un iepazīstinās skatītājus ar spilgtākajiem internetā paustajiem viedokļiem un sociālo tīklu pērlēm. Šogad spraigos komentāros dalīsies arī mūzikas eksperts Edgars Raginskis no Latvijas Radio 3 Klasika. Būs arī videokomentāri no Pieci.lv “Ekspertu paneļa” un intervijas ar finālistiem no Pieci.lv ētera arhīva. Kopīgi spriedīsim par to, kurai dziesmai un izpildītājam būs gods pārstāvēt Latviju "Eirovīzijas" dziesmu konkursā Stokholmā, Zviedrijā. 

Grupas "Transleiteris" dalībnieki ir divi dziesmu tulkotāji  – Edžus Ķaukulis un Lauris Mihailovs. Abi puiši jau sešus gadus priecē Latvijas klubus un kultūras namus ar labākajiem pasaules popmūzikas grāvēju tulkojumiem. Kopš 2014. gada "Transleiteris" ir atbildīgi par radio Pieci.lv raidījumu "Pirmais Valsis", kas klausāms piektdienu vakaros.

“Labi zināms, ka “Supernovas” žūrijā ir kompetenti, pieredzējuši un visnotaļ objektīvi personāži. Tomēr reizēm šķiet, ka ir lietas, ko žūrija nevar atļauties pateikt, bet īsts “Supernovas” eksperts, izlaidies dīvānā ar kādu dzērienu rokās,  nenoklusētu. Tāpēc arī puiši no grupas “Transleiteris” ir apņēmušies veikt šo superatbildīgo procedūru  - pārstāvēt visus dīvāna ekspertus, gudri runājot un spriedelējot par lietām, kurās paši diez ko labi neorientējas!” par savu alternatīvās tiešraides misiju stāsta Edžus Ķaukulis un Lauris Mihailovs.

Ikviens interesents arī ārpus Latvijas teritorijas varēs sekot līdzi LSM.LV un radio Pieci.lv alternatīvajam vērtējumam  internetā – tiešraide tiks pārraidīta "Supernova 2016" mājas lapā supernova.lsm.lv kā arī lsm.lv. 

Jau ziņots, ka svētdien, 28. februārī, plkst. 21.25, LTV1 tiešraidē būs skatāms autoru un izpildītāju konkursa „Supernova 2016” fināls, kurā četri izpildītāji  – Justs, grupa “Catalepsia”, duets “MyRadiantU” un Marta Ritova - sacentīsies par ceļazīmi uz starptautisko „Eirovīzijas” dziesmu konkursu Zviedrijā. Uzvarētāju noteiks tikai skatītāju balsojums.