“Supernova 2016” finālā uzstāsies Bandmaster, Aminata un Intars Busulis

Šo svētdien autoru un izpildītāju konkursa “Supernova 2016” fināla tiešraidē uzstāsies elektroniskās mūzikas projekts Bandmaster, konkursa “Supernova” pirmās sezonas uzvarētāja Aminata un žūrijas pārstāvis Intars Busulis.

 

 

Viens no projekta “Bandmaster” radītājiem ir šobrīd veiksmīgākais latviešu producents un dīdžejs, “Supernovas” atlases žūrijas pārstāvis DJ Rudd jeb Rūdolfs Budze. Pirmo reizi televīzijā apvienība parādījās LTV muzikālajā spēlē “Mana dziesma”, šonedēļ televīzijas pirmatskaņojumu piedzīvos viņu jaunākā dziesma “Us”. Šo dziesmu jau atskaņojusi Losandželosas autoritatīvā radiostacija KCRW un igauņu Raadio 2.

Konkursa “Supernova” pirmā laureāte Aminata Savadogo, kura pagājušajā gadā, pēc ieilgušās Latvijas neveiksmju sērijas, starptautiskajā “Eirovīzijas” dziesmu konkursā Austrijā ieguva augsto sesto vietu, pieceļot kājās visu Eiropu, atgriezīsies uz “Supernovas” skatuves ar savas jaunās dziesmas “Fighter” televīzijas  pirmatskaņojumu.

“Šis gads man bija notikumiem bagāts, piepildīju vairākus savus sapņus: ierakstīju debijas albumu, nofilmēju videoklipu un pārstāvēju Latviju Eirovīzijā! “Supernova” bija tas atspēriena punkts, no kura viss sākās, tāpēc jūtos saviļnota par to, ka uzstāšos uz “Supernovas” skatuves vēlreiz. Dziesma "Fighter" arī tapusi iedvesmas mirklī. Šo dziesmu uzrakstīju kā motivāciju pašai sev nekad nepadoties. Tā ir par to, ka es turpināšu iet, lai arī cik grūts un sarežģīts ceļš mani sagaida. Neskatoties ne uz ko - ne uz citu padomiem, ne uz šķēršļiem, es zinu, kas ir mans sapnis, un es par to cīnīšos, līdz tas piepildīsies, pat, ja tas aizņems visu mūžu,” stāsta Aminata.  

Mūziķis un “Supernovas” žūrijas pārstāvis Intars Busulis šo svētdien LTV1 tiešraidē ne tikai komentēs finālistu uzstāšanos, bet kāps arī uz “Supernovas” skatuves, izpildot paša komponētu mīlas balādi, veltījumu un atzīšanos  savai otrai pusītei -“Miglas rīts”.  Intars saka, ka mīlestību vairāk izrāda ar  žestiem, darbiem, un šī ir pirmā reize, kad to pasaka tik tieši – ar vārdiem.

Konkursa „Supernova 2016” finālā Marta Ritova, grupa „Catalepsia”, Justs un duets „MyRadiantU” sacentīsies par uzvaru un ceļazīmi uz „Eirovīzijas” dziesmu konkursu Stokhomā. Uzvarētāju noteiks tikai skatītāju balsojums.

„Supernovas” fināla tiešraide būs skatāma svētdien, 28. februārī pulksten 21:25 LTV1 ēterā, kā arī LTV7 ēterā – ar surdotulkojumu, konkursa mājas lapā HD kvalitātē visā pasaulē. Pulksten 21:00 sabiedrisko mediju portālā „LSM.lv” būs skatāms fināla iesildošais raidījums un alternatīvā tiešraide kopā ar grupu „Transleiteris”. Interneta tiešraidi pārraidīs arī oficiālā „Eirovīzijas” mājas lapa eurovision.tv. 

Foto: F64