Pirmās LTV konkursa “Supernova 2017” atlases līderis - Lauris Valters

Pusfinālā startēs arī Linda Leen, “Franco Franco” un Miks Dukurs.

 

Svētdien, 5. februārī LTV1 ēterā “Supernova 2017” atlases tiešraidē noskaidrojās pirmie četri konkursa pusfinālisti:

  • Lauris Valters ar dziesmu “Magic Years” (Mūzika: Lauris Valters, vārdi: Lauris Valters),
  • Linda Leen ar dziesmu “Who Is In Charge” (Mūzika: Linda Leen, vārdi: Linda Leen),
  • “Franco Franco” ar dziesmu “Up” (Mūzika: Kristīne Vaksa, Reinis Kārkliņš, Mārtiņš Spuris, Elizabete Vētra, vārdi: Elizabete Vētra) un
  • Miks Dukurs ar dziesmu “Spiritual Priest” (Mūzika: Gints Smukais, vārdi: Edijs Dukurs)

Lauris Valters kļuva par pirmās atlases līderi gan skatītāju, gan žūrijas vērtējumā. Skatītāji savas simpātijas varēja nodot telefonbalsojumā, sūtot SMS, balsojot projekta mājas lapā vai straumējot dziesmu Spotify. Žūriju pirmajā atlasē pārstāvēja “Prāta Vētras” bundzinieks un režisors Kaspars Roga, mūzikas ierakstu izdevniecības “Mikrofona ieraksti” repertuāra direktors Guntars Račs, producents un Latvijas Radio 5 pārstāvis DJ Rudd un mūziķis Dons. Atgādinām, ka balsošanas statistiku atklās tikai pēc konkursa beigām.

Otro izpildītāju un dziesmu četrinieku, kuri pievienosies “Supernova 2017” pusfinālam, uzzināsim jau 12. februārī LTV1 ēterā plkst. 21:25. Biļetes uz “Supernova 2017” atlasi 12.februārī par 10 eiro ir iespējams iegādāties www.ekase.lv.

“Supernova 2017” konkursa mērķis ir atrast konkurētspējīgu hītu ar potenciālu starptautisku rezonansi. Konkursa uzvarētājam būs dota iespēja pārstāvēt Latviju starptautiskajā dziesmu konkursā “Eirovīzija”, kurš šogan notiks Kijevā, Ukrainā.

Foto: Picture Agency

Pievienot komentāru