Izziņota Latvijas Televīzijas autoru un izpildītāju konkursa „Supernova 2017” fināla žūrija un īpašie viesi

LTV autoru un izpildītāju konkursa „Supernova 2017” žūrijā beidzot sieviete – finālā dalībniekus vērtēs arī Marija Naumova.

 

Svētdien, 26. februārī , gaidāma grandiozā cīņa par ceļazīmi uz dziesmu konkursu „Eirovīzija 2017”. Žūrijas pamatsastāvam – Kasparam Rogam, Guntaram Račam – fināla vērtēšanā piebiedrosies dziedātāja, „Eirovīzijas” laureāte Marija Naumova, kā arī dziedātājs Intars Busulis. "Man ir liels prieks un patīkams pārsteigums par fināla dziesmām un par jaunajiem talantiem, ko šogad atklāju. No sirds novēlu visiem dalībniekiem svētdien vakarā gandarījumu par padarīto un paveikto. Galu galā galvenais ir piedalīšanās un rezultāts ir Dieva rokās!" pārliecināta ir Marija Naumova.

Vēl skatītājus priecēs arī īpašie viesi – iepriekšējā gada „Supernovas” konkursa uzvarētājs Justs finālā pirmatskaņos dziesmu „Message to You”, kā arī Intars Busulis ar dziesmas „Debesis” pirmatskaņojumu. "Visi Supernovas finālisti ir ļoti spēcīgi. Katram no tiem piemīt sava unikalitāte un stils. Manuprāt, skatītājiem nebūs viegli izvēlēties kuram no māksliniekiem atdot savu balsi, un viss izšķirsies tikai pēdējā brīdī. Es ar lielu interesi gaidu fināla noslēgumu, jo līdz šim man nav pārliecība par to, kurš no māksliniekiem pārstāvēs Latviju Eirovīzijā 2017," savu viedokli pauž Justs.

Finālā savā starpā sacentīsies grupa „My Radiant You” ar dziesmu “All I Know”, grupa „Triana Park” ar dziesmu “Line”, dziedātājs The Ludvig ar dziesmu “I’m In Love With You”, kā arī dziedātāja Santa Daņeļeviča ar skaņdarbu “Your Breath”.

Kā ziņots iepriekš, fināla filmēšanā pirmo reizi Latvijas TV vēsturē tiks izmantota mūsdienīga tiešraides režijas programma „CuePilot”, kas, kā sola konkursa tehniskā komanda, ļaus izbaudīt tiešraidi ar precizitāti, kas līdzinās tai, ko esam pieraduši vērot mūzikas video. Šo risinājumu „Supernova 2017” fināla realizācijai nodrošina kompānija „Hannu Pro”.

Konkursa tiešraide LTV1 sāksies 21:25, tāpat kā pagājušajā gadā tiešraidi ar surtdotulkojumu varēs vērot LTV7, tiešraidi visā pasaulē HD kvalitātē varēs vērot supernova.lsm.lv.  „Supernova 2017” alternatīvās tiešraides saimnieki šajā sezonā būs Karmena Stepānova un Aleksis Vilciņš, to varēs vērot portālā LSM.lv un kā katru svētdienas vakaru klausīties Pieci.lv ēterā. Šogad kā trešais alternatīvās žūrijas pārstāvis Karmenai un Aleksim pievinosies viens no bargākajiem „Supernova 2017” vērtētājiem -  DJ Rudd.

Latvijas Televīzijas autoru un izpildītāju konkursa „Supernova 2017” mērķis ir atrast konkurētspējīgu hitu ar potenciālu starptautisku rezonansi. Tā uzvarētājam būs dota iespēja Latviju pārstāvēt starptautiskajā dziesmu konkursā „Eirovīzija 2017”, kas šogad notiks Kijevā, Ukrainā.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

Roland Paul
Санта
Vika Fjodorova
Santa
Tamara Bakumenko
Santa
Jānis Siliņš
Marija Naumova uzvarēja 2002.gadā, bet pirms tam centās 2000.gadā paliekot otrā (jeb iegūstot vien 77,55 % atbalstu pretstatā Brainstorm 100%) ar dziesmu "For you my friends" aiz Brainstorm.
Kā arī 2001.gadā ar dziesmu "Hey, boy, follow me" salīdzint ar uzvarētāju Arni Medni (100%) iegūstot 90.48% un iegūstot 3.vietu, jo 2.vietu ieguva I wish I knew - Linda Leen & Lauris Reiniks (95,24 %).
Tikai trešo reizi cīnoties uzvarēja, jo 2.vieta (Stop the war - Linda Leen & Horens - 18103 balsis.) ieguva 68,16% atbalstu salīdzinājumā ar (I wonna - Marija Naumova) - 26561 balss.

Veiksmi tiem, kas vairākkārtīgi cenšas.