LTV autoru un izpildītāju konkursā «Supernova 2017» uzvar grupa «Triana Park»

Svētdien, 26. februārī izšķirošajā cīņā par ceļazīmi uz dziesmu konkursu „Eirovīzija 2017” uzvarēja grupa Triana Park” ar dziesmu “Line”. Grupas dalībnieki pēc uzvaras atzīst, ka jūtas kā pēc labi padarīta darba: “Ir ļoti liela gandarījuma sajūta un patiesībā tas viss ir par to, ka ir jātic saviem sapņiem, jo tie kādu dienu var piepildīties!”

 

Žūrijas pārstāvis Kaspars Roga ir apmierināts ar rezultātu un akcentē, ka spēj iedomāties “Triana Park” dziesmu skanam Eiropas radio stacijās arī ārpus Eirovīzijas dziesmu konkursa konteksta.

Kā ziņots iepriekš, fināla filmēšanā pirmo reizi Latvijas TV vēsturē tika izmantota mūsdienīga tiešraides režijas programma „CuePilot”. Šo risinājumu „Supernova 2017” fināla realizācijai nodrošina kompānija „Hannu Pro”.

Latvijas Televīzijas autoru un izpildītāju konkursa „Supernova 2017” mērķis ir atrast konkurētspējīgu hitu ar potenciālu starptautisku rezonansi.

Starptautiskais dziesmu konkurss „Eirovīzija 2017” šogad notiks Kijevā, Ukrainā.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

subaruworkshop
Tad, kad izdomās balsojuma rezultātus, kā vajag, tad arī parādīsies...
LIIGA PETENKO
Jā, arī mani interesē, kad būs redzami balsojuma rezultāti?
Nauris Cinovics
Kad būs zināmi visi balsojuma rezultāti? Kā balsojusi žūrija, skatītāji ceturtdaļfinālā, pusfinālā, un galu galā kāds ir bijis balsu sadalījums finālā (gan soc. tīklu, gan zvanu un SMS, kā arī Spotify)?