Atklāti LTV autoru un izpildītāju konkursa „Supernova 2017” balsošanas rezultāti

Aizvadītajā svētdienā grupa “Triana Park” plūca uzvaras laurus LTV autoru un izpildītāju konkursā “Supernova 2017”, tādējādi saņemot ceļazīmi uz starptautisko dziesmu konkursu “Eurovision”.

Pretēji līdzšinējai praksei, konkursa laikā netika atklāti ne balsošanas, ne žūrijas rezultāti. Skatītāju balsojumā tika kopīgi skaitīts telefonu, SMS un interneta balsojums, kā arī mūzikas straumēšanas vietnes Spotify dati. Kā nolikumā skaidrots, Spotify balsojumā tika skaitītas Latvijas teritorijā fiksētās unikālās straumēšanas reizes. Atlases raidījumiem un pusfinālam tās vērtējumam tika pievienotas sākot no 13. janvāra, savukārt finālam – no 20. februāra.

Pielikumos redzami apvienotie skatītāju balsojumi, savukārt žūrijas vērtējumā no pirmās tiešraides atlases tālāk tika Linda Leen un Franco Franco, bet no otrās atlases – My Radiant You un Santa Daņiļēviča. Pusfinālā gan skatītāji, gan žūrija izvēlējās vienus un tos pašus pretendentus finālam.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

Andris Birze
Paldies par rezultātiem.

Piekrītu augšējiem komentāriem - nepieciešams precizējums, kā tas ir iespējams. Plusā, fināla balsojumu ir pilnīgi atšķirīgi, kā tie tika izsludināti. Ludvig ir otrajā vietā, bet tika paziņots kā 4tās vietas ieguvējs.
Laura Graudiņa
No delfi.lv: "Par vakara uzvarētāju tika atzīta grupas "My Radiant You" dziesma "All I Know"".
No supernova.lsm.lv: "Pārsteidzoši - otrās LTV konkursa «Supernova 2017» atlases līderi ir grupa «My Radiant You»"
Pēc rezultātiem šķiet, ka Triānas Parks vienmēr bijis viņiem priekšā. Kā tā?
Mārīte Medne
Man nav skaidrs, kā otrajā atlasē varēja pasludināt MRY par uzvarētāju, ja skaidri var redzēt, ka viņi ir tikai 4.vietā pat pēc jūsu datiem, uz to brīdi viņi bija Spotify neklausītāko dziesmu klubiņā?????
Jūsu versija Spotify klausījumiem izskatās mistiska, kāpēc tāda atšķirība ar to, ko es pati redzu Spotify?