Liene Greifāne prezentē mūzikas video klipu savai „Supernova” dziesmai „Walk the Talk”

Klajā nācis dziedātājas Lienes Greifānes "Supernovas" dziesmas "Walk the Talk" video klips. Klipu producējusi pati Liene un tajā piedalās daudzi Latvijas sabiedrībā pazīstami cilvēki - žurnāliste Una Ulme, dziedātāja Elizabete Zagorska, Roberto Meloni, Anna un Rafaels Krimeli, un citi.

 

 

Mūzikas video sākotnēji filmēt nebiju domājusi, jo neticēju, ka dziesma tiks Supernovā, taču līdz ar to nokļūšanu pusfinālā, galvā skanēja domas, ka vajadzētu uzfilmēt video versiju. Man kā studentam, līdzekļu dārgam video klipam nebija, taču bija ideja un labi draugi, kuri piekrita pavadīt kopā ar mani vienu dienu un piedalīties mūzikas video tapšanā. Toms Norde atvēlēja savu fotostudiju, Pro1 palīdzēja ar Spotiem, Rūdolfs Babris piekrita filmēt un viss kas bija jādara, jāķeras klāt pie plānošanas un kopējā koncepta izstrādes. Kad dziesma tapa, jau tad zināju, ka gribētu viņu dziedāt 70gadu stila tērpos, jo tieši šis stils man pašai ļoti patīk. Tātad ideja bija skaidra, visi draugi ierodas 70gadu stilā un viss pārējais jau burtiski ir redzams klipā. Pavadītas jautras un pozitīvas 9 stundas ar sev svarīgiem cilvēkiem.  Klipā piedalījās Katrīne, Kerija, Kortnija Saulietes,  Anna un Rafaels Krimeli, Elizabete Zagorska, Patrīcija Lodziņa, Eva Strautmale, Roberto Meloni, Rihards Špacs, Jeļena Gricuk, Lidija Breska, Jānis Supe, Una Ulme un, protams, es pati. 

Gribu pateikt paldies veikalam „Mans drēbju skapis” par bundziniekam aizlienēto skaisto žaketi.

 

Gribu arī noprezentēt savu Supernovas komandu.

 

Tērpus darina superīgā dizainere Ieva Ādamsone

Par matiem un meikapu rūpēsies mana mīļā Eva Strautmale

Uz skatuves ar mani kopā būs divas lieliskas dāmas Elizabete Zagorska un Lidija Breska kā arī viens foršs džentelmenis Rihards Špacs.

 

Pievienot komentāru