11. janvārī klubā JUST ar košu ballīti Agnese Stengrevics prezentēja savu "Supernova 2018" dziesmas video

Agnese Stengrevics ir jauna dziedātāja, kura savu muzikālo ceļu ir tikai sākusi. Viņas repertuārā ir dažādu pasaulē pazīstamu mākslinieku dziesmu coveriun vairākas Helvija Stengrevica (tēta) dziesmas, kuras ir sarakstītas tieši viņai. Pirms svētkiem abi ar tēti ierakstījuši Latvijā plaši pazīstamo Ziemassvētku dziesmu “Ticot, mīlot un gaidot”, kura ir ieguvusi jaunu skanējumu. Vakar klubā JUST, draugu un atbalstītāju lokā, tika prezentēts mākslinieces Supernovas dziesmas “You are my world” video ar koncertu un ballīti.

 

Nu jau ir skaidrs, ka Agnese Stengrevics ir ‘’Supernova 2018 Latvia’’ dalībniece. Viņa mēģinās iekarot klausītāju sirdis un nokļūt uz lielās Eirovīzijas skatuves ar dziesmu “Youaremyworld”, kuras mūzikas autors un producents ir Helvijs Stengrevics, bet vārdu autore ir viņa pati.

 

“..Dziesma stāsta par to, cik mūsdienās ir grūti atrast ko īstu un ilgstošu, šajā gadījumā - mīlestību. To beidzot sajūtot, ceri, ka tā nekad nebūs jāpalaiž vaļā. Tajā brīdi tu nedomā, kad tas varētu beigties, tu vienkārši vēlies izbaudīt šo mazo, bet īsto mirkli un vēlies būt laimīgs, nedomājot, kas sagaida tālāk!..”, stāsta pati Agnese.

 

Agnese dziesmā atklāj savu dzīves stāstu kas bija iedvesma dziesmu vārdu sacerēšanai. “..Ceru, ka katrs klausītājs spēs sasaistīt dziesmas vārdus ar savu pieredzi jeb vismaz sajutīs to vēstījumu, ko cenšos izstāstīt dziesmā!..”

 

Dziesmai tapis video, ko vakar košā ballītē klubā JUST Agnese noprezentēja draugu, atbalstītāju un mediju lokā. Video idejas autors un realizētājs irArtis Millers, stiliste - Baiba Vēsma. Īpašs paldies: Kvitesdesign-Vintageinteriors un Solvitai KviteiBeltei, un Mārtiņam Beltam. Paldies arī teātra deju studijai Savanna un horeogrāfei Katrīnei Vīksniņai, PaulaiGorobecai, kā arī paldies visiem dejotājiem - Tanitai Trubiņai, Zanei Fedorovičai, Laurai Eglītei, Katrīnai Matjušenokai, Alisei Kastēnai, Erlendam Vaskānam, Guntim Zīlem, Normundam Zīlem.

 

 

Pievienot komentāru