MONTA publicē videoklipu dziesmai "1000 Roses"

“Supernova 2018” dalībniece Monta, kura pati ir arī dziesmas autore, saka: “Dziesma ir kā saruna ar sevis paša augstāko būtību, tāda kā lūgšana, kuras laikā pārņem iedvesma, kas apņem tevi kā rožu smarža. Domāju, ka ikvienam no mums dzīvē ir bijis tāds brīdis, kad šķiet, ka nekas nenotiek tā kā gribētos.” Dziesmas producents ir Kaspars Ansons.

 

Videoklipu filmējis viņas brālis Roberts Ķimenis. “Ar brāli filmējoties ir daudz vieglāk, jo varu būt brīvāka, līdz ar to filmēšanas process norit raitāk”, tā viņa. Par skaistajiem skatiem laivā Usmas ezerā jāpateicas Z/S “Zāgkalni” saimniekam Ernestam. Vasaras sākumā Monta izdeva savu pirmo solo dziesmu ar nosaukumu “Goodnight”, arī tai videoklipu filmēja Roberts.

 

          Pagājušā gada Supernovā Monta cīnījās par uzvaru kopā ar grupu “My Radiant you”, veiksmīgi tiekot līdz finālam. Viņa uzstājusiesarī uz Summer Sound lielās LMT skatuves kopā ar reperi Ozolu (Ģirts Rozentāls) kā viena no viņa bekvokālistēm. Ar dziedātāju Normundu Rutuli nesen noslēdzās minitūre, kurā Monta bija uzaicināta kā īpašā viešņa.

          Montu variet vērot un atbalstīt jau 10. februārī konkursā “Supernova 2018”, kā arī sekot jaunumiem sociālajos tīklos.

Pievienot komentāru