Publicēts nerātns Katrīnas Gupalo "Supernova 2018" dziesmas video klips

Īsi pirms stāšanās vērtētāju priekšā “Supernova 2018” pusfinālā 3.februārī Katrīna Gupalo & the Black Birds prezentē nerātnu konkursa dziesmas “Intoxicating Caramel” video klipu.

 

Dziesmas teksta un mūzikas autore Katrīna Gupalo par savu kompozīciju stāsta: “”Intoxicating Caramel” ir par iemīlēšanās trakumu, kad pēc viena skūpsta saprāts kļūst miglains, debesis šķeļ liesmojošas komētas un mīļotā vārdi kūst ausīs kā karamele”. Šķiet, ka Katrīnas Gupalo vēlēšanās ar dziesmu tās klausītājos radīt mīlestības neprāta sajūtu ir vainagojusies panākumiem, video klipā redzamā atmosfēra ir īsts dziesmas radīts apdullinošs efekts. Kā pastāstīja video klipa filmēšanā iesaistītie, filmēšanas laukumā norisinājies mūzikas radīta neprāta virpulis. Katrīna un viņas draudzenes, kuras redzamas video klipā, ir bijušas neapstādināmas, ar katru dziesmas atkārtojuma reizi studijā kļuvis arvien karstāk. Lai arī daudzi kadri cenzūras rezultātā ir izgriezti, atstājot vietu iztēlei, joprojām pikanto video klipu iespējams noskatīties Katrīnas Gupalo YouTube kanālā.

 

 

Mūzikas video režisors ir Jānis Romanovskis, horeogrāfe - Gabija Bīriņa, grima māksliniece - Anita Intaite.The Black Birds pamatsastāvā ģitārists Miķelis Vanags, trompetists Gatis Gorkuša, basģitārists Kristiāns Kosītis, sitaminstrumentālists Elvijs Endelis un vokālists Endijs Endelis. Ieraksta skaņu režisors - Artūrs Sedriks Sinkevičs.

Dziesmas ”Intoxicating Caramel” audio ieraksts klausītājiem ir pieejams Spotify, iTunes un citos populārākajos straumēšanas servisos.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

Aira Laiviņa
režijas vēstījumi nonāk līdz skatītājam neatkarīgi no maka biezuma