8 svarīgas lietas, kas jāzina par "Supernova 2018"

LTV dziesmu autoru un izpildītāju konkurss Supernova 2018 šogad atnesis daudz jaunumu, tāpēc vēlreiz par visu svarīgāko.

 

1. Rezervē sestdienas vakarus! Supernova 2018 ir trīs pusfināli:3., 10. un 17.februārī. No katra pusfināla finālam kvalificējas tikai divi dalībnieki.


2. Finālā būs septiņi! Supernova 2018 fināls notiks 24.februārī un kopumā finālāpiedalīsies septiņi dalībnieki – seši, kas kvalificējušies pusfinālos, un viens dalībnieks, kuru izvirzīs žūrija un televīzijas pārstāvji.


3. Pieci kritēriji! Dziesmu izvērtēšanā ņem piemēru no Supernova 2018 žūrijas. Katrs Supernova 2018 žūrijas loceklis individuāli izvērtēsdziesmas uzbūvi, izpildītāja muzikālās prasmes, izpildītāja skatuves izjūtu, dziesmas koptēlu un dziesmas hīta potenciālu.  


4. Balso 4 dažādos veidos! Skatītāju balsojumu veido telefonbalsojums, SMS balsojums, skatītāju balsojums internetā unSpotify klausījumi.


5. Tikai vienu reizi! Viena raidījuma ietvaros no viena tālruņa numurapar vienu dalībnieku var nodot vienu balsi. Proti, zvanot var balsot vienu reizi par katru dalībnieku un SMS var sūtīt tikai vienu reizi un tikai par vienu dalībnieku. Tehniski zvani un SMS tiek pieņemti, arī zvanot vairakkārt, bet programma šos datus nereģistrē kā balsojumu. Interneta balsojums notiek, reģistrējoties mājaslapā supernova.lsm.lv ar sociālo tīklu Facebook, Draugiem.lv, Twitter profilu. Viena raidījuma ietvaros ar katru sociālo tīklu “pasi” var nobalsot vienu reizi.


6. Pateicoties Spotify, balso arī citviet pasaulē! Vietnē Spotify savus Supernova 2018 favorītus var atbalstīt arī fani citviet pasaulē. Katrs unikālais dziesmas klausījums vietnē Spotify pārtop par vienu balsi. Klausītāju balsis tiek skaitītas no brīža, kad dziesma publicēta straumēšanas servisā, līdz Supernova 2018 fināla rezultātu apkopošanai.


7. Esi daļa no šova! Izbaudi Supernova 2018 īpašo noskaņu klātienē – piedalies filmēšanā Rīgas kinostudijā. Uz visiem četriem TV šoviem 3., 10., 17. Un 24.februārī biļetes iegādājies vietnē ekase.lv.

8. Šogad arī alternatīvi! Paralēli Supernova 2018 notiks LSM.lvalternatīvā tiešraide, kuras vadītāji Toms Grēviņš un Edgars Bāliņš komentēs TV ekrānos redzamo, turot roku uz sociālo tīklu diskusiju pulsa un pārspriežot Supernova 2018 aktualitātes kopā ar kolorītiem viesiem. 

 

Pievienot komentāru