Drīzumā TV ekrānos atgriežas Supernova 2019 jaunā sezona. Šovu vadīs Dagmāra Legante un Ketija Šēnberga

Latvijas Televīzijas (LTV) autoru un izpildītāju konkursa Supernova 2019 divus pusfinālus tiešraidē varēs vērot sestdienas vakaros – 26. janvārī un 2. februārī, savukārt fināls notiks 16. februārī. Šova vadītājas lomā līdzās Dagmārai Legantei konkursa piektajā sezonā atgriezīsies pirmo trīs Supernova konkursu vadītāja Ketija Šēnberga.

 

Katrā Supernova 2019 pusfinālā startēs astoņi dalībnieki, bet iespēju sacensties finālā iegūs puse jeb četri dalībnieki. Pirmajā pusfinālā 26. janvārī startēs Samanta Tīna, Edgars Kreilis, Elza Rozentāle, Aivo Oskis, Alekss Silvers, Līga Rīdere, Kris & Oz un Laime Pilnīga. Otrajā pusfinālā 2. februārī uz skatuves kāps Adriana Miglāne, Markus Riva, Dziļi Violets feat. Kozmens, Laika Upe, Double Faced Eels, Kristiāna Bumbiere, Kristīne Pastare (Peress) un Carousel.

LTV autoru un izpildītāju konkursa Supernova 2019 uzvarētājs balvā saņems iespēju pārstāvēt Latviju starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Telavivā, Izraēlā, kā arī iespēju noslēgt līgumu ar vienu no reģiona vadošajām mūzikas izdevniecībām Universal Music Group, kas var palīdzēt popularizēt konkursā uzvarējušo dziesmu ārpus Latvijas.

“Supernova Latvijas mūziķiem var pavērt durvis uz lielu iespēju - Eirovīziju vidēji noskatās 200 miljoni skatītāju visā Eiropā un pasaulē. Man ir prieks, ka katru gadu konkursam tiek pieteiktas aizvien kvalitatīvākas dziesmas un ka Latvijā ir autori, producenti un izpildītāji, kuri uzdrīkstas sapņot par lielāka mūzikas tirgus iekarošanu, un ir pietiekami drosmīgi, lai to realizētu šajā konkursā,” saka Supernova 2019 producente Ilze Jansone.

Abos pusfinālos un finālā konkursa dalībnieku sniegumu vērtēs žūrija, taču lielu lomu spēlēs arī skatītāju balsojums. Šajā Supernova sezonā, balsojot par savu favorītu, no viena tālruņa numura varēs nosūtīt tikai vienu īsziņu un veikt tikai vienu zvanu. Balsot varēs arī Supernova mājas lapā, un jau trešo gadu papildus tiks ņemti vērā arī unikālie dziesmu klausījumi mūzikas straumēšanas platformā Spotify.
Ikviens interesents un konkursa dalībnieku atbalstītājs visus Supernova 2019 šovus varēs vērot ne tikai LTV1 tiešraidē un vietnē replay.lv, bet arī klātienē. Biļetes jau drīzumā būs pieejamas vietnē E-kase.lv.


Visas dziesmas un izpildītāji YouTube atskaņošanas sarakstā

Pievienot komentāru