Rītvakar uzzināsim atlikušos konkursa “Supernova 2019” finālistus

Sestdienas vakarā LTV1 tiešraidē pl.21:25 norisināsies LTV autoru un izpildītāju konkursa “Supernova 2019” otrais pusfināls. Tajā tiks noskaidroti atlikušie četri dalībnieki, kuri kopā ar pirmā pusfināla uzvarētājiem 16. februārī “Supernova 2019” lielajā finālā sacentīsies par iespēju pārstāvēt Latviju 64. starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursā Telavivā, Izraēlā.

 

Par tiesībām nokļūt Eirovīzijā šo sestdien cīnīsies Adriana Miglāne, Markus Riva, apvienība “Dziļi Violets feat. Kozmens”, grupas “Laika Upe” un “Double Faced Eels”, solo māklinieces Kristiāna Bumbiere un Kristīne Pastare (Peress), kā arī duets “Carousel”. “Supernova 2019” finālā 16. februārī piedalīsies četri labākie, kuri par tādiem tiks atzīti žūrijas un skatītāju balsojuma kopvērtējumā. Finālam jau kvalificējusies grupa “Laime Pilnīga”, kā arī dziedātāji Samanta Tīna, Edgars Kreilis un Aivo Oskis.

Pirms katra “Supernova 2019” pusfināla dalībnieku izredzes iekļūt finālā “Latvijas Radio 5 – Pieci.lv” rīta šova “Pieci Rīti” ēterā vērtē DJ Toms Grēviņš un Eirovīzijas entuziasts Edgars Bāliņš. Viņi pareizi prognozēja, ka pirmajā pusfinālā iekļūs Edgars Kreilis, Samanta Tīna un “Laime Pilnīga”, bet kļūdījās, iekļūšanu finālā paredzot Aleksam Silveram – ceturtais finālists tomēr izrādījās Aivo Oskis. Runājot par otrā pusfināla dalībnieku izredzēm, Grēviņš un Bāliņš paredz, ka finālā iekļūs Markus Riva, duets “Carousel”, kā arī grupas “Dziļi Violets feat. Kozmens” un “Double Faced Eels”. To, cik precīza bijusi šī prognoze, redzēsim jau rītvakar.

“Supernova” uzvarētājs uz Eirovīzijas skatuves kāps 16. maijā

Jau ziņots, ka par iekļūšanu starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursa finālā Latvijas pārstāvim būs jācīnās 2 pusfinālā 16. maijā kopā ar tādām valstīm kā Šveice, Zviedrija, Īrija, Austrija, Moldova, Rumānija, Dānija, Armēnija, Albānija, Azerbaidžāna, Maķedonija, Norvēģija, Krievija, Nīderlande, Horvātija, Lietuva un Malta. Saskaņā ar Eirovīzijas noteikumiem, par Latvijas dziesmu balsot varēs visas valstis, kuras arī piedalās otrajā pusfinālā, kā arī Vācija, Itālija un Apvienotā Karaliste, kas finālam automātiski kvalificējušās no tā saucamā “lielā piecinieka”. Kopumā šī gada konkursā piedalīsies 42 valstis.

 

Lai vērotu “Supernova 2019” TV šovus klātienē, biļetes var iegādāties vietnē “E-kase.lv”.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

Kaspars Ozols
šodien ir sestdiena, 02.02.2019 .. virsraksts liecina, ka rīt (03.02.2019) uzzināsim finālistus :0 :(
[nekur nav norādīts laiks kad raksts ievietots :( ]