Pirmo reizi “Supernova” vēsturē par konkursa uzvarētāju varēs balsot jau pirms fināla

Soli tuvāk sapnim – ceļazīmei uz starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursa finālu Telavivā – jau pirms LTV autoru un izpildītāju konkursa “Supernova” tiešraides varēs nokļūt ikviens finālists. Lai atbalstītu pretendentus, sadarbībā ar tirdzniecības parku “Alfa” ir izveidota Latvijā vēl nebijusi balsošanas iespēja, un jau no 6. februāra par saviem iecienītākajiem finālistiem balsot varēs arī t/p “Alfa” īpašā šova atmosfērā. Šis balsojums tiks pievienots kopējam skatītāju balsojumam finālā un būs līdzvērtīgs skatītāju balsojumam pa tālruni, internetā un “Spotify” klausījumiem.

 

“Lai nodrošinātu pēc iespējas daudzveidīgākas balsošanas iespējas pēc iespējas plašākam cilvēku lokam un lai dalībnieku dziesmas sasniegtu pēc iespējas plašāku klausītāju loku, šogad par konkursa finālā iekļuvušajiem dalībniekiem balsot varēs arī t/p “Alfa”, izmantojot mobilo lietotni “Overly”,” stāsta “Supernova 2019” producente Ilze Jansone.

“Esam gandarīti par šo jau ilggadējo sadarbību ar Latvijas Televīziju. Atbalstot vienīgo Latvijā radīto popmūzikas konkursu “Supernova”, cenšamies veicināt ne tikai vietējās mūzikas atpazīstamību un izaugsmi, bet domājam arī par jaunas balsošanas pieredzes iespējām, kas atbilst 21. gadsimtam. Tādēļ šogad, izmantojot viedās tehnoloģijas – Latvijā radīto aplikāciju “Overly”, ļausim saviem apmeklētājiem izbaudīt papildinātās realitātes piedāvātos brīnumus. Iepazīstoties ar finālistiem un noklausoties viņu dziesmas, ikviens varēs iejusties arī “Supernova 2019” gaisotnē un žūrijas lomā, nobalsojot par saviem favorītiem un nodrošinot viņu nonākšanu tuvāk sapnim,” skaidro tirdzniecības parka “Alfa” vadītāja Irīna Toropova, uzsverot, ka mūziķu atbalstītāji ir galvenā žūrija.

“Supernova 2019” kulminācijā – konkursa piektās sezonas finālā – t/p “Alfa” balsojumā saņemtais balsu skaits tiks pievienots kopējam skatītāju balsojumam. T/p “Alfa” sava balsojuma uzvarētājiem piešķirs arī īpašu speciālbalvu 500 eiro apmērā. Iespēja iegūt balvu 100 eiro apmērā būs arī pašiem balsotājiem.

Jau zināms, ka “Supernova 2019” finālā 16. februārī piedalīsies četri labākie pirmā pusfināla dalībnieki – “Laime Pilnīga”, Samanta Tīna, Edgars Kreilis un Aivo Oskis, kā arī četri labākie otrā pusfināla dalībnieki – “Carousel”, “Dziļi violets feat. Kozmens”, Markus Riva un “Double Faced Eels”. Biļetes “Supernova 2019” fināla vērošanai klātienē nopērkamas vietnē “E-kase.lv”.