Jaunas zvaigznes dzimst LTV - piesakies autoru un izpildītāju konkursam "Supernova 2015"

Lai radītu jaunas zvaigznes un atrastu dziesmas, kas spēs iekarot ne tikai vietējās, bet arī ārvalstu skatuves, radio stacijas un klausītāju sirdis, Latvijas televīzija (LTV) izsludina pieteikšanos jaunam autoru un izpildītāju konkursam "Supernova 2015".

"Mēs ticam, ka Latvijā ir autori un izpildītāji, kuri satiekoties eksplodēs kā supernova* un ar savu enerģiju, aizrautību un talantu ilgstoši apspīdēs Latviju un pasauli. Mēs atradīsim tādu dziesmu un izpildītāju kombināciju, kuri klausītāju uzmanību spēs noturēt ne tikai pāris mēnešus," ir pārliecināts LTV valdes priekšsēdētājs Ivars Belte.
Jaunā konkursa mērķis ir atrast dziesmu, kas spēs aizraut, saviļņot un likt tai dziedāt līdzi miljoniem klausītāju visā pasaulē un atklāt vokāli spēcīgus, mērķtiecīgus, strādāt gribošus izpildītājus, kuri šo "hītu" iznesīs ne tikai vietējā, bet arī starptautiskajā mūzikas arēnā.


"Supernova 2015" aicināts pieteikties ikviens pilngadību sasniedzis Latvijas pilsonis, solists vai grupa - ne vairāk kā sešu cilvēku sastāvā. Iesniegtajai dziesmai jābūt jaunradītai, tā pirms tam nedrīkst būt publiski izdota vai atskaņota.


Iepazīties ar konkursa nolikumu un aizpildīt pieteikšanās anketu var LTV mājas lapā (http://ltv.lsm.lv/lv/izklaide/supernova-2015/). Pieteikšanās līdz šī gada 10.decembrim.


Autorus un izpildītājus vērtēs, atlasēm un finālam izvirzīs kompetenta vietējo un ārvalstu ekspertu žūrija. Konkursa fināls norisināsies 2015.gada februārī.


Ja savus lielos mērķus esi gatavs ne tikai izsapņot, bet arī pašaizliedzīgi strādājot piepildīt, konkurss "Supernova 2015" ir tava lielā iespēja!


* Supernova ir ļoti spoža zvaigznes eksplozija, kas bieži līdzinās veselas galaktikas kopējam spožumam un var ilgt no dažām nedēļām līdz vairākiem mēnešiem. Šajā īsajā laika periodā supernova var izstarot tik daudz enerģijas, cik Saule neizstaro visas savas dzīves laikā.