"Supernova 2015" finālā grupa "bet bet" uzstāsies ar jaunu dziesmu

Konkursa "Supernova 2015" finālā tiešraidē uzstāsies leģendārā grupa "bet bet" un izpildīs pilnīgi jaunu dziesmu "Pasaules vidū".

Grupa "bet bet" dibināta 1991.gada pavasarī. Tas notiek, sadaloties tolaik jau populārajām grupām "Jauns Mēness" un "Zodiaks".

Grupas sastāvā kopš tās dibināšanas 1991.gadā muzicē dziedātājs Zigfrīds Muktupāvels, bundzinieks Guntars Račs un ģitārists Uģis Tirzītis. 2006.gadā ilggadējo grupas basģitāristu Aivi Kalvānu grupā nomainīja Andris Alviķis.

Pavisam grupa izdevusi deviņus albumus, ar dziesmu “Vakara vējā” uzvarējusi leģendārajā “Mikrofona aptaujā” un nospēlēto koncertu skaits pārsniedzis jau sešus simtus. Grupa uzstājusies arī Somijā, Zviedrijā un Polijā, kur piedalījās leģendārajā Sopotas dziesmu festivālā kopā ar Chris Rea un īru ģimenes grupu "The Corrs".

Grupa ir pieprasīta dažādos pasākumos un laika trūkuma dēļ bieži ir spiesti atteikt dalību. līdz ar to grupas uzstāšanās ir retākas, bet vienmēr kļūst par svētkiem sev un klausītājiem.

Jau ziņots, ka šo svētdien norisināsies LTV1 autoru un izpildītāju konkursa "Supernova 2015" fināls, kurā par uzvaru sacentīsies četri dalībnieki - Markus Riva, MNTHA, "ElektroFolk" un Aminata. Uzvarētāju finālā noteiks tikai skatītāju balsojums.

Finālu tiešraidē varēs skatīties LTV1, plkst.21:20 un ikviens interesents arī ārpus Latvijas teritorijas varēs sekot līdzi finālam  internetā - koncerta tiešraidi HD kvalitātē pārraidīs "Supernova 2015" mājas lapā http://supernova.lsm.lv/

Ar „Supernova 2015” palīdzību tiek meklēts „hits” un harizmātisks izpildītājs, kuram šī ir atspēriena platforma tālākam darbam. „Supernova 2015” uzvarētājs arī pārstāvēs Latviju „Eirovīzijas” starptautiskajā konkursā Austrijā.