Jau šovakar noskaidrosim "Supernova 2015" uzvarētāju

Jau šovakar, 22.februāra vakarā, noskaidrosim, kurš no četriem dalībniekiem - Aminata, MNTHA, Markus Riva vai "ElektroFolk" plūks uzvarētāja laurus!

"Supernova 2015" finālā uzstāsies grupa "Prāta Vētra" un izpildīs savu aktuālāko dziesmu "Ziemu apēst", uz skatuves kāps arī Dons un dziedās savu singlu „Pašā ielas galā”, tāpat skatītājus ar savu uzstāšanos priecēs arī grupa „bet bet” ar pilnīgi jaunu dziesmu „Pasaules vidū”.

Tāpat kā pirmajās divās tiešraidēs un pusfinālā, pēc katra priekšnesuma žūrija, kuras sastāvā ir  vokālā konsultante Ieva Kerēvica, grupas "Prāta Vētra" dalībnieks un viens no šova producentiem Kaspars Roga, dziedātājs Dons un mūzikas producents Guntars Račs, izteiks savu vērtējumu par dalībnieku sniegumu, bet uzvarētāju finālā noteiks tikai skatītāju balsojums.

Skatītāju balsojumu veidos telefonbalsojums un internetbalsojums. No viena tālruņa numura varēs balsot ne vairāk kā piecas reizes. 1 zvana cena 0,14 eiro (t.sk. PVN). Tāpat būs nodrošināts arī sms triecienbalsojums (1 sms - 5 balsis). Sms cena - 0,60 eiro (t.sk. PVN).

„TV šova Supernova laikā skatītājiem tiek nodrošināta iespēja ar tālruņa zvana starpniecību, nobalsot par savu iemīļoto mākslinieku. Balsošanas noteikumi paredz ierobežojumus - no viena tālruņa numura pieņemt tikai piecas balsis.  Lai arī tehniski pēc piektā zvana ir iespējams sazvanīt attiecīgo numuru, papildu balsis šim māksliniekam netiek pieskaitītas, ko apliecina balsojumu atskaites. Aicinām balsotājus ievērot šo nosacījumu un lieku reizi nezvanīt, jo savienojumi ar šiem numuriem tiek nodrošināti, kuri arī būs redzami klientu rēķinos,” skaidro „Lattelecom” pārstāvis Ēriks Mentelis.

Balsot par dalībniekiem varēs arī internetā - "Supernova 2015" mājas lapā. Lai nobalsotu, būs jāreģistrējas ar kādu no sociālo tīklu kontiem (Twitter, Draugiem.lv, Facebook) un no katra konta varēs nobalsot vienu reizi.

Fināla tiešraidi vadīs TV raidījumu vadītāja Ketija Šēnberga un radio Pieci.lv mūzikas redaktors Toms Grēviņš.

Tāpat finālā savu vērtējumu, cik aktīvi finālisti izmantojuši iespējas sevi reklamēt ārpus TV ētera, sniegs sociālo tīklu eksperts un „Inspired Digital” vadītājs Artūrs Mednis.

Ikviens interesents arī ārpus Latvijas teritorijas varēs sekot līdzi finālam  internetā - koncerta tiešraidi HD kvalitātē pārraidīs "Supernova 2015" mājas lapā.

 „Supernova 2015” mājas lapā varēs vērot arī īpaši veidotu šova „iesildošo” raidījumu un fināla alternatīvo vērtējumu, kuru vadīs dziesmu tulkotāju grupa „Transleiteris”. Šī radio Pieci.lv un Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vienotā ziņu portāla (LSM.LV) aktivitāte sniegs iespēju  skatītājiem un klausītājiem uzklausīt alternatīvus viedokļus par finālistiem un žūrijas vērtējumu.

Alternatīvo tiešraidi, jau no plkst.20.00,  varēs skatīties šeit: Alternatīvā tiešraide

Fināla dalībnieki un dziesmas:

ElektroFolk "Sundance" (Ainārs Majors/Arnolds Kārklis)

Aminata "Love Injected" (Aminata Savadogo, Kaspars Ansons/Aminata Savadogo)

MNTHA "Nefelibata" (Marija Mickeviča/Marija Mickeviča)

Markus Riva "Take Me Down" (Markus Riva / Markus Riva)

Ar „Supernova 2015” palīdzību tiek meklēts „hits” un harizmātisks izpildītājs, kuram šī ir atspēriena platforma tālākam darbam. „Supernova 2015” uzvarētājs arī pārstāvēs Latviju „Eirovīzijas” starptautiskajā konkursā Austrijā.