Latvijas Televīzija izsludina pieteikšanos autoru un izpildītāju konkursam “Supernova 2016”

Autoru un izpildītāju konkursā “Supernova 2016” aicinātas pieteikties pilngadību sasniegušas personas vai grupas, kurās dalībnieku skaits nepārsniedz sešus cilvēkus. Konkursam pieteiktajai dziesmai jābūt jaunradītai un tā nedrīkst būt publicēta pirms 2015. gada 1. septembra. Pieteikties konkursam var no 7. septembra līdz 1. novembrim, aizpildot anketu LTV mājas lapā.

“Atbildības ziņā mēs esam pacēluši šo konkursu jaunā līmenī. Izmaiņas konkursa realizācijā – gan tehniskajā, gan formāta maiņā – likušas arī pašiem konkursantiem nopietnāk izturēties pret konkursu un Latvijas pārstāvēšanu starptautiskā vidē. Arī šogad konkurss būs augstā tehniskā līmenī. Mums ļoti svarīgs ir jaunu talantu atlases process un ceram, ka arī šogad spēsim atrast spilgtu personību un konkurētspējīgu dziesmu,” saka LTV valdes priekšsēdētājs Ivars Belte.

Šova formāts jaunajā sezonā tiks saglabāts – dziesmas un izpildītājus vērtēs gan starptautiska, gan LTV veidota žūrija. Ārzemju ekspertiem būs konsultatīvs raksturs. Gala lēmumu par to, kuras dziesmas un kuri izpildītāji nokļūs šova tiešraidēs, pieņems LTV repertuāra žūrija un darba grupa. Šova tiešraidēs dalībniekus vērtēs gan žūrija, gan skatītāji.

“Lai sniegtu iespēju gan sev, gan izpildītājiem pamatīgāk sagatavoties un šovs būtu vēl iespaidīgāks kā pērn, šogad atlases procesu sākam ātrāk. Visi divdesmit dziesmu izpildītāji un autori, kuri piedalīsies tiešraidēs, būs zināmi jau decembra sākumā. Taču lai aizkulišu darbs noritētu produktīvāk un dalībnieki varētu netraucēti gatavoties, līdz pat nākamā gada janvāra beigām viņu vārdus turēsim noslēpumā,” stāsta šova producente Ilze Jansone.

Šova sagatavošanās raidījumi tiks demonstrēti pēdējās divās janvāra nedēļās, savukārt konkursa tiešraides LTV programmā varēs vērot katru februāra svētdienu.

Iepazīties ar “Supernova 2016” nolikumu un aizpildīt pieteikšanās anketu var LTV mājas lapā: (http://supernova.lsm.lv/).

Pievienot komentāru

Komentāri (109)

Inese Onukrane
Par My Radiantu You - ĺoti pozitìva dziesma All I know. Super , lai veicàs.
Tīna Trenča
Es noteikti balsotu par Agnesi Rokovsku.Jo viņai viss labāk sanāk no mana viedokļa . Un man liekas ka viņa uzvarēs!!!Vēlu veiksmi viņai
Daniel Richards
Santai velu uzvaru-pedejo gadu vislabaka pretendente Eirovizijai uz uzvaru!
Ludvigs,My Radiant U - vispar ne pa temu,parasti hiti,kas neizceltos:@ Ceru neiebalsos kartejo reizi klaunus,ka riebsies skatities un bus kauns,ka atkal ''Eiropa mus nesapratis''
Gvido Slūka
kā jau tauta debīla tad iebalso to pļurzaku Justu, kaut My Radiant U, Catalepsia un Ritova labāki
JS_lv
Par Catalepsia! Tāpēc, ka ir savādāki. Zviedrijā viņus noteikti pamanīs. Pārējiem finālistiem dziesmas arī ir labas, bet tās saplūdīs ar citiem Eirovīzijas dalībniekiem.
Diana Barovska
Sita supernoa ir viss labaka manliekas
:-:-):-):-):-)
Gvido Slūka
Par MyRadiantu - jauka, pozitīva dziesma
Catalepsia - arī spēcīga dziesma, bet vārdi dziļi un tādi iekšēji neuzmundrinoši.
Bīberus nevajag sūtīt un tīņu elkus.
Ralfs Diakonovs
bezgaumigie mulki :D
Ralfs Diakonovs
man liekas tiesi otradak
Arvids Baduns
Marta labāka
Ralfs Diakonovs
buuuu kur tina
Ralfs Diakonovs
uzvari markuss
Ralfs Diakonovs
labi novelu markusam so mulku pulku uzvaret
Ralfs Diakonovs
nu bac ta marta riebjas
Ralfs Diakonovs

nu labi ivo bija vispar labi