Žūrija

Artis Dvarionas

Konkursa “Supernova” žūrijā šogad būs arī Radio SWH programmu producents Artis Dvarionas, kurš ļoti labi zina dziesmas ceļu no idejas līdz klausītāju un kritiķu novērtētam hitam. Radio Dvarionas darbojas jau kopš 1994. gada – sākotnēji Kuldīgā, bet kopš 2002. gada A/S Radio SWH stacijās – Radio SWH un Radio SWH Rock, kur producē un veido raidījumus, populārāko dziesmu topus un ir līdzatbildīgs par rotācijā iekļaujamo dziesmu izvēli. Populārā radio konkursa “Slengotava” idejas autors, par ko saņēmis Latviešu valodas institūta apbalvojumu.

Artis Dvarionas ir dziesmu autors, vokālists un menedžeris grupā “R.A.P.” – viena no savulaik pašmāju alternatīvā roka redzamākajām grupām, kas saņēmusi vairākas Mūzikas ierakstu Gada balvas (tagad “Zelta mikrofons”). Tā visaktīvāk darbojās no 2000. līdz 2008. gadam, radot vairākus Latvijas mēroga hitus, tostarp, “Dzīve bez apstājas” (pied. Igo) un “Nekas vairs nav tā”.  Dvarionas bijis viens no poproka grupas “TāTāTā” dibinātājiem.

Artis Dvarionas saka: "Lai arī Eirovīziju sauc par dziesmu konkursu, ir skaidrs, ka viena pati dziesma šeit ir bezspēcīga, lai cik laba tā būtu. Tieši izpildījums vienmēr ir bijis izšķirošs. Harizma, sirsnīgums, dinamika, pārsteidzoši pavērsieni vai scenogrāfijā izceltie mūsdienu tehniskie sasniegumi ir tie, kas sazobē ar trāpīgu dziesmu nodrošina panākumus un ir saucami par šī konkursa veiksmes atslēgu. Pāris šī gada Supernovas konkursantiem šajā ziņā, manuprāt, ir labs potenciāls."

Pievienot komentāru