Žūrija

Ralfs Eilands

Šogad konkursa “Supernova” žūrijā būs arī dziedātājs Ralfs Eilands, kurš vienīgais no žūrijas patiešām spēs iejusties konkursantu “ādā”. Ralfs 2013. gadā grupas “PeR” sastāvā kāpa uz “Eirovīzijas” skatuves Malmo, Zviedrijā, kļūstot par pirmo mūziķi “Eirovīzijas” vēsturē, kurš veica “stage dive” jeb “lēcienu publikā”. Vēlāk bijis žūrijā kā Latvijas, tā arī Lietuvas “Eirovīzijas” dziesmu atlasēs.

Klausītāji Ralfu Eilandu atpazīst kā vienu no Maestro Raimonda Paula solistiem – kopā ar Latvijas Radio Bigbendu veidotā koncertprogramma “Cits Pauls” piedzīvojusi lielu klausītāju atzinību divu gadu garumā, programmu spēlējot gan Latvijā, gan ārpus tās. Eilands izveidojis pašmāju Regeja orķestri, ar kuru kopā izpildīja mūzikas ikonas Boba Mārlija dziesmas, dziedātājs uzstājas arī kopā ar fanka grupu “Very Cool People”. 2018. gadā debitējis savā pirmajā kino lomā – Andreja Ēķa filmā “Blēži”. Ralfs ir arī viens no stand-up izrādes “Labākā Vecpuišu ballīte” aktieriem.

Ralfs Eilands saka: "Nevienu šī gada konkursa “Supernova” dziesmu vēl neesmu dzirdējis un speciāli esmu izvairījies no šiem skaņdarbiem, lai, sēžot žūrijas krēslā, tos varētu vērtēt kā jebkurš ārzemju pusfināla vai fināla skatītājs — dzirdot un redzot priekšnesumus pirmo reizi. Tas, manuprāt, man šogad arī būs svarīgākais kritērijs — pirmais iespaids."

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

Jolanta Kļaviņa
Iedomības kalngals
Sarma Ostrovska
Pārāk jauns un jau tik skarbs, kas būs vēlāk. Tāda sajūta , ka saslimis ar zvaigžņu slimību