Žūrija

DJ Rudd (Rūdolfs Budze)

Žūrijas priekšsēdētājs Rūdolfs Budze, labāk pazīstams ar savu skatuves vārdu DJ Rudd, konkursa “Supernova” dalībniekus vērtēs jau ceturto gadu, konkursā pārstāvot Latvijas sabiedriskos medijus. DJ Rudd tic Latvijas populārās mūzikas attīstībai, un viņa tiešie, nereti skarbie, bet godīgie izteikumi konkursa dalībniekus motivē novērtēt savu sniegumu reālāk, skatoties pasaules kontekstā.

Pasaulē aktuālākā populārā mūzika ir DJ Rudd ikdiena. Viņš ir “Radio 5” muzikālās programmas redaktors, iepriekš veidojis raidījumus arī “Radio NABA”, “Radio QBS”, “Radio SWH” un “DanceRadio.lv”. Tāpat DJ Rudd ir viens no darbīgākajiem un arī veiksmīgākajiem Latvijas populārās un elektroniskās mūzikas producentiem, kurš savu roku pielicis pie “Astro'n'out”, “Bandmaster”, Dona, VIŅA, MESA un “Triana Park” un daudzu citu populāru projektu un solo mākslinieku skanējuma veidošanas. Par savu veikumu saņēmis Latvijas mūzikas ierakstu Gada balvas, producenta veidotās dziesmas iemantojušas klausītāju atzinību un mīlestību radio staciju topos un koncertos.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

Sarma Ostrovska
Dīdžejs RUdd un tomēr jūsu personīgā nepatika tomēr nostrādāja, nu tad pēdējā vieta garantēta. Varbūt ketija nākošgad varētu sākt dziedāt un tad blats pie RUD būs nākamā fināliste. Es nekad mūžā neietu tik pretīgas žūrijas priekšā dziedāt, izņemot Petri( Ir objektīvs un jauks cilvēks) Iedomīgie latvieši ir neciešami.